Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. B

W naszej szkole jazdy zostaniesz doskonale przygotowany do egzaminu na prawo jazdy. Każdy z naszych kursantów jest bardzo dobrze przygotowywany do egzaminu na prawo jazdy, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Nasi instruktorzy doskonale znają trasy egzaminacyjne i pokazują je kursantom, dzięki czemu egzamin będzie tylko czystą formalnością i będziesz mógł cieszyć się własnym prawem jazdy.

Nowoczesne i klimatyzowane wyposażenie sali, nowe pojazdy, własny plac manewrowy, biuro czynne 8 godzin dziennie i ulokowanie szkoły w atrakcyjnym miejscu w centrum miasta częstochowy.

0 h
Teorii
0 h
Praktyki

+48 600 803 301

Zadzwoń do nas!

Cena kursu: od 1 400zł

Dowiedz się więcej!

al. Najświętszej Marii Panny 28

Pokój 25 (II piętro)

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz zapoznałem się z polityką prywatności.

Jak wygląda kurs nauki jazdy krok po kroku?

Zanim rozpoczniesz kurs

Aby móc rozpocząć naukę w szkole jazdy musisz osiągnąć odpowiedni wiek. W przypadku kategorii B, na kurs możesz się zapisać na trzy miesiące przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Jeśli osiągnąłeś odpowiedni wiek zapraszamy Ciebie na badania lekarskie, które musisz wykonać aby uzyskać PKK.

Badania lekarskie

Co poniedziałek o godzinie 16-tej w naszej szkole odbywają się badania lekarskie.
Koszt takiego badania dla naszych kursantów jest niewielki, bo tylko 100 zł.
Koniecznie na badania weź ze sobą dokument tożsamości oraz jeśli korzystasz: okulary lub szkła kontaktowe

Profil kandydata na kierowcę

Kolejnym krokiem jest wyrobienie profilu kandydata na kierowcę (tzw. PKK). Aby wyrobić PKK potrzebujesz udać się do najbliższego wydziału komunikacji i zabrać ze sobą: badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy oraz dokument tożsamości. Jeśli jesteś niepełnoletni przyjdź ze swoim opiekunem. PKK zazwyczaj jest wyrabiany od ręki.

Kurs teoretyczny

Kurs teoretyczny trwa 30 godzin i odbywa się w klimatyzowanej sali szkoleniowej przy Alei Najświętszej Marii Panny 18.
Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Z każdym kursantem umawiamy się indywidualnie wedle jego potrzeb. Po ukończeniu kursu teoretycznego na prawo czeka Ciebie egzamin wewnętrzny. Teoria jest prowadzona w sposób ciekawy, a większość naszych kursantów zdaje egzamin teoretyczny za pierwszym razem!

Kurs praktyczny

W końcu możesz usiąść za kierownicą jednego z naszych Suzuki Swift i nauczyć się prowadzić samochód. Przez 30 godzin przygotujesz się doskonale do egzaminu oraz do prowadzenia samochodu na co dzień. Nasi instruktorzy doskonale znają trasy egzaminacyjne i pokazują je kursantom, dzięki czemu po ukończeniu kursu, egzamin będzie tylko czystą formalnością i będziesz mógł cieszyć się własnym prawem jazdy. Jazdy rozpoczynamy na parkingu przy dworcu PKS w Częstochowie.

Przyjdź i zapisz się na kurs!

"Kurs robiłam 2 lata temu, jednak nadal w moim sercu i wspomnieniach jest AS. Nie wyobrażam sobie kursu w żadnej innej szkole. Z czystym sercem mogę każdemu polecić! Teoria? Nigdy nie była nudna. Zawsze przy salwach śmiechu i żartach Pana Janusza wiedza sama wpływała do głowy i pozostała do dziś. Jazdy jednak wspominam najlepiej! Żaden z moich przyjaciół do dziś nie może dorównać obecności instruktora. Za każdym razem wsiadając do auta pojawiają się w mojej wspomnienia w mojej głowie. Pełen luz, notoryczny śmiech i żarty, a przede wszystkim WIEDZA. To z jaką łatwością przychodzi nauka w Waszej szkole jest niewyobrażalne. Już kolejna osoba z grona moich znajomych uczy się u Was i mam nadzieję, że będzie ich o wiele więcej!"
Martyna
https://www.facebook.com/AsCzestochowa/

Ośrodek Szkolenia Kierowców AS
al. NMP 28, pokój nr 25 (2 piętro)
42-200 Częstochowa
kom. 600803301

Cena kursu zaczyna się już od 1400 zł!