Mamy jedną z najlepszych zdawalności egzaminów praktycznych w Częstochowie!

Witamy na stronie ośrodka nauki jazdy w Częstochowie OSK „AS”. Ośrodek Szkolenia Kierowców AS jest szkołą dzięki której bezproblemowo zdasz prawo jazdy w Częstochowie, a sama nauka jazdy będzie przyjemnością. Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem nauki jazdy, gwarantującą Tobie, jako przyszłemu kierowcy pełną opiekę od pierwszych zajęć aż do egzaminu na prawo jazdy.

W naszej szkole jazdy zostaniesz doskonale przygotowany do egzaminu na prawo jazdy.

Nasi instruktorzy doskonale znają trasy egzaminacyjne i pokazują je kursantom, dzięki czemu egzamin będzie tylko czystą formalnością i będziesz mógł cieszyć się własnym prawem jazdy co mogą potwierdzić nasi kursanci:

Niestety nie brałem udziału w pełnym kursie w tej szkole (a szkoda!). Miałem szansę jednak korzystać z jazd doszkalających u Pana Arkadiusza. W ciągu zaledwie kilku godzin udało mi się poznać wszystkie możliwe trasy egzaminacyjne (których nie poznałem w ciągu 30 godzin jazd na kursie). Cenne wskazówki, odpowiedzialne podejście, miła atmosfera zaowocowały wynikiem pozytywnym, ale przede wszystkim spokojem i opanowaniem podczas egzaminu. Polecam serdecznie!!!

Ocena z portalu superprawojazdy.pl [/pullquote]

[pullquote align=center]

Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Miła i luźna atmosfera, instruktorzy dobrze przygotowują to egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dbają o każdy szczegół. Polecam jazdy z Arkiem- bardzo sympatyczny człowiek. Wie co robi 🙂 PS. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem!

Ocena z portalu superprawojazdy.pl [/pullquote]

Nasza szkoła zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta.

Nowoczesne wyposażenie Sali, nowe pojazdy, własny plac manewrowy, biuro czynne 8 godzin dziennie i ulokowanie Szkoły w atrakcyjnym miejscu w centrum miasta – te wszystkie atuty nie wpływają na podwyższenie kosztów naszych kursów.

Prawo Jazdy kategorii B za tylko 1200 zł!

Umów się telefonicznie na kurs prawa jazdy –  600 803 301 – kierownik Szkoły – Arkadiusz Stępień
lub przyjdź do nas na zajęcia teoretyczne.

Zajęcia Teoretyczne przygotowujące do egzaminu.

Zajęcia teoretyczne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Na start dostaniesz darmowe materiały do nauki. Dzięki nam zdasz egzamin teoretyczny na prawo jazdy bez problemu!

Nasza szkoła jazdy ma bardzo wysoką zdawalność!

Koniecznie sprawdź naszą szkołę na superprawojazdy.pl