O nas

Przyszły kierowco!

W Naszej Szkole zajęcia teoretyczne trwają dwa tygodnie i są prowadzone w komfortowych warunkach. Sala wykładowa oprócz niezbędnych pomocy dydaktycznych, zaopatrzona jest również w bogate oprogramowanie komputerowe, które umożliwi Ci efektywną naukę.
Nasz wykładowca dobrze wie, że nie lubisz się nudzić na zajęciach  – więc nie będą to lekcje na których będziesz ziewał . Nauka opiera się na slajdach, które odzwierciedlają rzeczywiste sytuacje na drodze. Twój czas nie będzie marnowany!
Dla lepszego przyswojenia materiału otrzymasz bezpłatnie pakiet pomocy naukowych – trzy książeczki zawierające teorie w pigułce , oraz płytkę umożliwiającą naukę teorii na komputerze

A gdy będziesz miał teorię w małym paluszku – czas zmierzyć się z szosą!

Zajęcia teoretyczne dostosowujemy do Ciebie, kursancie.

Szkolimy tylko na Suzuki Swift – samochodzie używanym do egzaminów przez WORD w Częstochowie. W Naszej szkole zajęcia praktyczne odbywają się w godzinach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i są prowadzone na takich samych pojazdach, na których będziesz zdawał  właściwy egzamin.

Pamiętaj – Twój Instruktor stawia sobie za cel właściwe przygotowanie Cię do egzaminu.

Od Twoich wyników zależy również jego ocena

Co odróżnia nas od innych Szkół Nauki Jazdy ?

  • wysoka jakość prowadzenia zajęć
  • podchodzimy profesjonalnie  zarówno do zajęć praktycznych   jak i teoretycznych.
  • dysponujemy własnym placem manewrowym
  • każdy klient otrzymuje bezpłatnie pakiet pomocy  naukowych – podręczniki oraz płytkę do nauki teorii na komputerze
  • nasza sala wykładowa , a także pojazdy zawsze  stanowią  przykład czystości
  • nasi wykładowcy są już przygotowani na zmiany  w sposobie zdawania egzaminów, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2013 roku

Dlaczego uczniowie Naszej Szkoły, cieszą się wysoką zdawalnością egzaminów ?

  • Ośrodek Szkolenia Kierowców AS dysponuje własnym placem manewrowym, więc nigdy nie ma kłopotów z trenowaniem manewrów, które obowiązują na egzaminach. Plac dostępny jest 24 godziny na dobę.
  • Instruktor prowadzący posiada bazę „trudnych punktów”. Są to miejsca ,w które najczęściej kierują się egzaminatorzy. Ta wiedza pozwala optymalnie przygotować ucznia tak, by na egzaminie nie popełnił błędu.
  • W naszej szkole stosujemy zasadę  ”godzina jazdy w dniu egzaminu„.  Twój instruktor nawet o 6 rano podjedzie po Ciebie w dniu egzaminu by przeprowadzić zajęcia praktyczne, po których razem z nim pojedziesz na egzamin.  Po takiej praktyce uczeń zdający egzamin czuje się spokojny o swoje umiejętności.

a co najważniejsze…

Nowoczesne wyposażenie Sali, nowe pojazdy, własny plac manewrowy, biuro czynne 8 godzin dziennie i ulokowanie Szkoły w atrakcyjnym miejscu w centrum miasta – te wszystkie atuty nie wpływają na podwyższenie kosztów naszych kursów. Ceny w Naszej Szkole są standardowe, czyli o wiele niższe niż w Szkołach proponujących podobne warunki!

Umów się telefonicznie na kurs –  600 803 301 – kierownik Szkoły – Arkadiusz Stępień

lub przyjdź na bezpłatne szkolenie teoretyczne w każdy poniedziałek o godzinie 16.00